#1 2011-01-22 15:51:26

Darth Vegeta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 6
Punktów :   

Darth Vegeta na Tutora

Witam! Chciałbym zostać tutorem, dlatego daje wam
Odpowiedzi na pytania:

1. Mam 16 lat, a co się z tym wiąże- dużo czasu, którego poświęcam na grę na Wodbo.
2. W Wodbo gram od 3 lat. Niegdyś na rl, teraz już na ots'ie. Na Wodbo poświęcam dużo czasu- 5h+(zależy tez od dnia). Większość czasu spędzam na Help i Game-Chacie, pomagając na nich innym, czasem też rozmawiając na rożne tematy, głównie związane z gra :}
3. Posiadam wysoki poziom na Wodbo- 3000+, więc dobrze znam Wodbo jak i rl.
5. Aktualnie zajmuje się nauka i grą na Wodbo. Uwielbiam gry komputerowe, głownie online. Interesuję się też sportami takimi jak piłka nożna i siatkowa. Jestem szczególnie miły i pomocny. Lubię rozwiązywać wszelkie problemy, dążę do tego aby zrobić wszystko ja najlepiej, nigdy się nie poddaję.
6. Chciałbym zostać tutorem gdyż lubię pomagać innym. Często piszę na helpie, i chce też być wyróżniony- aby się na nim odnaleźć. Głównie co mi się podoba w tutorze to jego pozycja. Czasem widzę, że mało tutorów pisze na help, ja mam na to czas.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;]

Pozdrawiam;]

Offline

 

#2 2011-01-22 21:18:55

Kamashii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Darth Vegeta na Tutora

Podanie spoko ,ale coś mi w nim brakuje... Hm... Ja bym ci dał szanse ,ale na Serwerze już jest 2 Tutorów i trochę Spam ,no nie wiem ,ja Tam jestem na Tak ,

....Ale.... Skargi były na Ciebie l]

pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uncensored.pun.pl www.pkm-gra.pun.pl www.mks-korona-kielce.pun.pl www.fps.pun.pl www.grotrecon.pun.pl