DRAGON BALL GLOBAL

Witam Na Forum DBG


#1 2011-01-22 16:57:21

Malbi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 1
Punktów :   

Chętny na pełnienie funkcji game mastera

Witam,


Nick z Gry: Malbi Pvp Mastah
Imię: Patryk
Wiek:17 lat, a w marcu uderza 18
Skąd: Wrocław (Województwo Dolnośląskie)
Zainteresowania: komputer, piłka nożna, webmasterstwo, plemiona, muzyka
Ile czasu dziennie spędzasz na ots:  mam bardzo wiele wolnego czasu , zwłaszcza wieczorami zaliczając do tego nocki na ots.
Co zamierzam wnieść do ots? : Spokój i dyscyplinę. Starałbym się podnieść serwer na wartości i zapewnić na nim miłą atmosferę.


Gram w Tibie 6 lat, a z wodbo mam styk od jakichś 3, mimo to mogę napisać , że wiem prawie wszystko o tym, co wodbo ma do zaoferowania. Grałem na różnych serverach i pełniłem na nich różne funkcję. Na rl Tibii, na postaci Thorawyn Metharawa, gdy jeszcze grałem wypełniłem poprawnie test na tutora i pełniłem jego stanowisko przez  rok starając się  odpowiadać graczom na nękające ich pytania.
Jestem aktywnym graczem i mogę zagwarantować, że czas online poświęcałbym na odpowiedzi mniej doświadczonym graczom. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.


Malbi

Offline

 

#2 2011-01-22 17:10:05

Nixio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Chętny na pełnienie funkcji game mastera

Witam.

Po rozpatrzeniu Twojego Podania przeze mnie jako gracza, stwierdzam, iż nadajesz się pełnić tę funkcję.
Apropo Widziałem Cie na różnych OTS jako Tutor czy GM i bardzo dyscyplinarnie pełniłeś tę funkcję.

Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2011-01-22 21:14:58

Kamashii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Chętny na pełnienie funkcji game mastera

Malbi ładne podanie... Zrób coś tylko dla Serwera i jestem na Tak ,ale pożyjemy ,zobaczymy;d

pzdr..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uncensored.pun.pl www.grotrecon.pun.pl www.secrafice.pun.pl www.mks-korona-kielce.pun.pl www.pkm-gra.pun.pl