DRAGON BALL GLOBAL

Witam Na Forum DBG


#1 2011-01-22 00:42:14

Kamashii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 8
Punktów :   

[GM]Kamashii

Witam w Tym Temacie Opiszę Moje Orginalne Podanie Na stanowisko Game Master'a

Coś o Sobie?
(Imię)-Karol
(Pseudo W Grze)-Kamashii
(Ile mam Lat?)-16
(Moje Zainteresowania)-Dziewczyny ,Piłka Nożna ,Komputery ,Wodbo itd.

Czemu ja miałbym być GM?
Jestem Doświadczonym Graczem ,pomocnym ,itd. ,umiem pomagać systematycznie Graczom ,robić Eventy ,Konkursy ,Budokai'e ,żeby Zyskać Stałych Graczy i poprostu Chcę ,żeby Serwer był Najlepszy i dlatego chcę w Tym Pomóc i rzecz jasna Pomagać Hosterowi.

Czemu macie na mnie głosować ,a nie np. na innych?
Po prostu wyróżniam się w Grze ,jestem uczciwy ,miły i każdego traktuje na równym poziomie ,nie ma u mnie Coś Takeigo ,żeby Np. Dawać Itemy Za fre Graczom itd.

Jeżeli Bym Został Game Master'em Co bym Zrobił?
Pomagał graczom/hosterowi ,organizował Eventy ,budokai ,przerabiał mapę (Jestem Mapperem),Szukał Bugów ,pilnował graczy ,żeby nie bili loV itd. a Ogólniej Opiekował bym się Serwerem "Dragon Ball Global".

Co Zrobiłem Dla Serwera?
Pomogłem Naprawić Bug Ki Blasting ,Reklamowałem Serwer na prawie all możliwych Serwerach Wodbo i wgl dużo razy pomogłem Graczom.

Jeżeli Myślisz ,że Jestem Dobrym Kandydatem Na Game Master ,to wypowiedź Swoją Opinię Czemu itd. ;]

Pozdrawiam Kamashii

Offline

 

#2 2011-01-22 14:33:01

Misterio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: [GM]Kamashii

Bardzo fajne podanie i miło się je czyta ,myślę ,że będziesz dobrym Gm i z tą Reklamacja to prawda ,wszedłeś na Wodbos (kolegi Server) i zacząłeś Spamić o tym Serwerze xDDD No i widziałem cię w Grze jak pomagasz na G-CH ,Jestem na tak.

Pozdr!! MMins

Offline

 

#3 2011-01-22 15:25:45

 Rocci

Administrator

Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: [GM]Kamashii

Ja Chyba Też Jestem na Tak. Jak Na razie Zaufanie Do Kamashii Mam ,Dlugo Juz Go Znam, Gral Na Wielu Moich Ots .itd..
Co Do Gm'a To mam Nadzieje Komendy Opanowane ,Zakaz Banowania Bez Mojej Wiedzy itd..
Czekam na Odp. Innych uzytkowników.. Ale Narazie Jest Okej . 0 Skarg... Wiec Ja Jestem Na Tak!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.secrafice.pun.pl www.fps.pun.pl www.grotrecon.pun.pl www.mks-korona-kielce.pun.pl www.uncensored.pun.pl